Lyžařské kalhoty

Lyžařské kalhoty

Součástí lyžařského vybavení jsou lyžařské kalhoty, které, pokud chcete mít po celou dobu lyžování komfortní pocit, by měly být určeny přímo pro tuto činnost.

Můžete si to zkusit i v normálních kalhotách pro běžné nošení, ale to se také pro vás může stát počátkem ne zrovna příjemného zážitku z lyžování. Pojďme se tedy podívat, jak by měli lyžařské kalhoty vypadat.Kvalitní lyžařské kalhoty

Pokud jednou vyzkoušíte kvalitní lyžařské kalhoty přímo na sjezdovce a zažijete komfortní pocit pohodlí, tepla a sucha, s největší pravděpodobností nebudete chtít nic jiného. Kvalitní lyžařské kalhoty jsou totiž vyvinuty speciálně pro použití právě pro lyžařské aktivity.


Náš tip: Pro všechny věkové generace - od teenagerů po prarodiče - jsou hůlky na chození skvělý pomocníkem pro lehké i dlouhé výšlapy. Vyzkoušejte je i Vy!


Lyžařské kalhoty – střih

Lyžařské kalhoty jsou šity speciálně tak, aby nebránily pohybu a tudíž měly co nejpohodlnější střih, což při lyžování určitě oceníte. Ve spodní části nohavic se rozšiřují, někdy bývá rozšíření opatřeno zipem. Lyžařské kalhoty by také měly mít vycpávky minimálně v oblasti kolen.

Lyžařské kalhoty – materiály

Lyžařské kalhoty by také měly být vyrobeny z materiálů, které jsou nejen pohodlné, ale zabraňují prostupu větru a vlhka za zachování jejich prodyšnosti.

Závěrem

Lyžařské kalhoty vybírejte pečlivě, nevyplatí se nic uspěchat. Výběr je široký, zvažte tedy, co všechno od tohoto oblečení očekáváte a tomu také přizpůsobte svůj výběr.